niedziela, 21 października 2012

Ustroń 19-21.10.2012

W dniach 19-21.10.2012 miałyśmy przyjemność uczestniczyć w III zjeździe "Twórczo zakręconych"
Dotarłyśmy do Tulinana ok.19 tuż po otwarciu. Przez dwa dni uczestniczyłyśmy w warsztatach, prowadziłyśmy je:) i delektowałyśmy się atmosferą zjazdu. W pierwszym dniu Mietek /nasz dobry znajomy z poprzedniego zjazdu/ zadbał aby nasze prace zostały wyeksponowane na wystawie.
W tym roku oprócz uczestnictwa w warsztatach można było uczestniczyć w pokazach, dokonać zakupów w stoiskach Coricamo, Hobby Studio, Ariadny, czy Łatki Szmatki.
Oto nasza grupa w całej okazałości

W tym roku więcej naszych koleżanek zaangażowało się w prowadzenie warsztatów na zjeździe:

- Stefania prowadziła warsztaty haftu wstążeczkowego ,

- Ela koronki weneckiej oraz klockowej,

- Emilia qulling,

- Tosia serwety na drutach

- Dorota haftu płaskiego.
Pozostałe koleżanki albo pomagały nam jak mogły w prowadzeniu warsztatów jak Helenka
bądź jak Kazia i Krystyna uczyły się koronki koniakowskiej.

Zainteresowanie  warsztatami było duże.  Nam dały one możliwość podzielenia się swoją wiedzą i sprawdzenia się jako instruktorki:) jak i możliwość poznania wielu ludzi " pozytywnie zakręconych".
 Uczestniczyłyśmy również w spotkaniu grillowym, ale niestety mało kto chciał się integrować a mroźny wieczór i nas wygonił do pensonatu.Wieczory dały nam możliwość większej integracji naszej grupy, szczególnie przypadła nam do gustu wieczorna sesja zdjęciowa" okularowo-turbanowa":)

Już czekamy na rok następny.
LINKI do fotorelacji ze zjazdu:
http://www.youtube.com/watch?v=EIUQ0bHvQBE&feature=share
http://sztukazdobienia.blogspot.com/2012....zd.html
http://koralikowaweraph.blogspot.com/2012....ka.html
http://szmatkalatka.blogspot.com/2012....zo.html
http://zumbaslowikiwujekprzyroda.blogspot.com/2012....ka.html

6 komentarzy:

 1. Wypatrzyłam Dorotkę - Ty się nic nie zmieniasz, Chudzinko! Cały czas ten sam, nieśmiały, czarujący uśmiech :-)))
  Spotkanie miałyście super! Oj zazdroszczę Wam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny jeszcze raz :-) ogromne dziękuję dla was.
  Za prowadzenie warsztatów , za to że chcecie dzielić się wiedzą i umiejętnościami i za wszystko co robicie na zjeździe. Jesteście wspaniałe! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również byłam z zjeździe w Ustroniu i chciałam bardzo serdecznie podziękowac Pani Antoninie za cierpliwośc do mnie przy nauce serwetek na drutach (jestem na zdjęciu - ta ruda). Mam nadzieje że na nastepny zjazd za rok uda mi się wydziergać chociaż mała serweteczkę. Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz dopiero znalazłam tą stronkę i chciałabym pozdrowić wszystkie dziewczyny, które dotarły do Ustronia, czyli okolic Cieszyna gdzie teraz mieszkam, z Dzierżoniowa gdzie przeżyłam swoje "cielęce lata" (pochodzę z Piławy a uczyłam się w Radiobudzie). Mam nadzieję że jesienią spotkamy się znowu w Ustroniu. Wyczytałam, że u was będą też prowadzone warsztaty na Dniu dziergania. Jakie warsztaty przewidujecie?
  Zosia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zosiu -witaj na naszej stronie:) - uczestniczyłaś w Ustroniu w warsztatach haftu?
  Zapraszam na dzień dziergania:) warsztatów tam nie będzie wiele i jeszcze nie są sprecyzowane jakie- ale w najbliższym czasie już będzie wiadomo- umieszczę na blogu..pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj. Tak, uczyłaś mnie haftu płaskiego - na drugim zdjęciu "wyoślasz" właśnie mi jak się to robi.Tak mnie ciągnie, żeby pobyć kilka dni w rodzinnych stronach, więc może w czerwcu.......... Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń